Pevnost Boyard - Úvodní stránka

UPOUTÁVKA: Nové epizody Pevnosti již od 4. března!

pb2017

Pokud sledujete náš web, určitě pro vás není žádnou novinkou, že se na obrazovky TV Prima vrací první řada Pevnosti Boyard, kterou televize na podzim neodvysílala celou. Od 4. března se tak můžete těšit na poslední tři epizody. Televize už vydala i upoutávku na tyto epizody. Podívat se na ní můžete v tomto příspěvku.

Číst celé »

Pevnost Boyard pomáhá: Poslední tým se stavil ve fakultní nemocnici v Hradci

pbvnemocnici (7)

Poslední odvysílaný tým ve složení – Jan Čenský, Eva Decastelo, Lukáš Langmajer, Dušan Chrástek a Karel Hynek – se musel hodně snažit, aby vydělal peníze pro Nadační fond (NF) Kolečko. Nakonec z toho bylo krásných 127 200 Kč. Tento tým aktuálně předal symbolicky vybavení a materiál dětské traumatologii ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové a udělal také radost malým pacientům či jejich maminkám drobnými dárky. Někteří se vrhli i na roznášení obědů.

Číst celé »

Pevnost Boyard se vrací! Víme kdy!

pevnostboyard17

Už je známo, kdy TV Prima odvysílá zbylé čtyři epizody Pevnosti Boyard, kterou natáčela minulé léto. Televize natočila celkem deset epizod. Na podzim jsme však viděli pouze šest z nich. Není známé, proč nebyla odvysílaná celá série, ale už je známé, kdy se dočkáme zbylých dílů.

Číst celé »

Pevnost Boyard – 6. epizoda ke zhlédnutí online!

pevnost7-13

Šestá epizoda české Pevnosti Boyard, ve které bojoval tým Jana Čenského, je již ke zhlédnutí na webu! Pokud jste nestihli premiéru v televizi, nevadí! Podívejte se online nebo v repríze příští sobotu (15.10. v 11:45).

Číst celé »

Pevnost Boyard ve vysílání

PRIMA
Pevnost Boyard (premiéra)
so 4.3.2017 v 20:15
Legendární a ikonická soutěžní show poprvé s českými celebritami v roli bojovníků o poklad Otce Fourase. Show plná extrémních soutěží, lidských překonání a známých osobností v situacích, které jinde jen tak neuvidíte (Premiéra)

PRIMA
Pevnost Boyard (repríza)
ne 5.3.2017 v 14:25

PRIMA
Pevnost Boyard (premiéra)
so 11.3.2017 v 20:15

Anketa

Těšíte se na nové díly, které poběží od soboty 4. března 2017?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Jak si vedli jednotlivé týmy?

V následujících příspěvcích zjistíte přesné složení disciplín pro danou epizodu. Kdo byl pro kterou disciplínu vybrán. Zda uspěl či neuspěl, jakou otázku dostal od otce Fouras. Jaké byly indicie k pokladu. Najdete zde i některá videa z plnění daných disciplín.

Facebook

Znělka pořadu

error: Obsah je chráněn proti kopírování!