Pevnost Boyard - Úvodní stránka

Pevnost Boyard – 6. epizoda ke zhlédnutí online!

pevnost7-13

Pátá epizoda české Pevnosti Boyard, ve které bojoval tým Jana Čenského, je již ke zhlédnutí na webu! Pokud jste nestihli premiéru v televizi, nevadí! Podívejte se online nebo v repríze příští sobotu (15.10. v 11:45).

Číst celé »

Průběh šesté epizody – tým Jana Čenského (Nadační fond Kolečko)

pevnost7-8

Kapitán Jan Čenský vedl v šestém díle tým ve složení Eva Decastelo, Karel Hynek, Lukáš Langmajer a Dušan Chrástek. Jak se jim v pevnosti Boyard dařilo? V příspěvku naleznete souhrn šesté epizody – je možné si přečíst popisy disciplín nebo profily soutěžících.

Číst celé »

Dnes „poslední“ díl Pevnosti! Prima dává Boyardu pauzu.

boyard-logo-up

Ano, je to bohužel tak… v následujících týdnech v programu TV Prima nenaleznete premiérové díly Pevnosti Boyard. V sobotu večer diváky od příštího týdne čekají novější české filmy (např. Hodinový manžel). Dnes bude odvysílána ještě šestá epizoda Boyardu. Celkem bylo však natočeno epizod deset. Proč se TV Prima rozhodla dát tomuto oblíbenému pořadu pauzu? Může za to StarDance? A kdy se dočkáme zbylých čtyřech epizod? Může to být později tento rok nebo také až na jaře. Co na to říkáte?

Číst celé »

Co říká o Boyardu šestý tým? (+ fotogalerie)

pevnost7-13

Tuto sobotu (8.10.) uvidíme, jak další tým českých soutěžících bude plnit disciplíny otce Fouras. Tentokrát vtrhne do pevnosti tým ve složení Jan Čenský, Lukáš Langmajer, Eva Decastelo, Karel Hynek a Dušan Chrástek. Jaké zážitky si z pevnosti odvezli?

Číst celé »

Jak si vedli jednotlivé týmy?

V následujících příspěvcích zjistíte přesné složení disciplín pro danou epizodu. Kdo byl pro kterou disciplínu vybrán. Zda uspěl či neuspěl, jakou otázku dostal od otce Fouras. Jaké byly indicie k pokladu. Najdete zde i některá videa z plnění daných disciplín.

Pevnost Boyard ve vysílání

Anketa

Kdo byl z týmu Jana Čenského nejlepší?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Úvodní znělka pořadu

error: Obsah je chráněn proti kopírování!