Pevnost Boyard (2017) - Úvodní stránka

Pevnost Boyard – 9. epizoda (18.3.2017) ke zhlédnutí online!

pb9 (11)

Devátá epizoda české Pevnosti Boyard, ve které bojoval tým Lejly Abassové, je již ke zhlédnutí na webu! Pokud jste nestihli premiéru v televizi, nevadí! Podívejte se online nebo v repríze v neděli (19.3. ve 14:15).

Číst celé »

Průběh deváté epizody (18.3.2017) – tým Lejly Abassové (Assante Kenya)

pb9 (27)

Kapitánka Lejla Abassová vedla v devátím díle tým ve složení Tomáš Kraus, Eva Perkausová, Lucie Paulová a Josef Dressler. Jak se jim v pevnosti Boyard dařilo? V příspěvku naleznete souhrn deváté epizody – je možné si přečíst popisy disciplín nebo profily soutěžících.

Číst celé »

Příští týden si dá Pevnost Boyard pauzu, poslední díl uvidíme v dubnu

boyard-logo-up

Tento týden uvidíme devátou epizodu z deseti epizod, které byly natočeny. Příští sobotu si dá však Pevnost Boyard krátkou pauzu. Místo ní na obrazovce TV Prima uvidí diváci úvodní epizodu nového seriálu Modrý kód. Týden na to bude odvysílána poslední epizoda první české série Pevnosti Boyard. Vysílací program na příští dvě soboty večer naleznete v příspěvku.

Číst celé »

Pevnost Boyard 9 – Snažil se otec Fura z Lejly Abassové udělat bělošku?

pb9 (32)

Pevnost Boyard se tentokrát pokusí porazit kapitánka Lejla Abbasová a její tým ve složení Josef Dressler, Tomáš Kraus, Eva Perkausová a Lucie Paulová. Kolik zlaťáků pomůže organizaci Asante Kenya, kterou Lejla založila?

Číst celé »

Jak si vedli jednotlivé týmy?

V následujících příspěvcích zjistíte přesné složení disciplín pro danou epizodu. Kdo byl pro kterou disciplínu vybrán. Zda uspěl či neuspěl, jakou otázku dostal od otce Fouras. Jaké byly indicie k pokladu. Najdete zde i některá videa z plnění daných disciplín.

« Zobrazit předchozí týmy

Pevnost Boyard ve vysílání

PRIMA
Pevnost Boyard (premiéra)
so 1.4.2017 v 20:15
Legendární a ikonická soutěžní show poprvé s českými celebritami v roli bojovníků o poklad Otce Fourase. Show plná extrémních soutěží, lidských překonání a známých osobností v situacích, které jinde jen tak neuvidíte (Premiéra)

PRIMA
Pevnost Boyard (repríza)
ne 2.4.2017 v 14:15

Anketa

Kdo byl v týmu Lejly Abassové nejlepší?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Znělka pořadu

error: Obsah je chráněn proti kopírování!