Pevnost Boyard (2017) - Úvodní stránka

GALERIE: Jak si užívali celebrity natáčení druhé řady Boyardu?

boyard2017 (18)

Druhá řada Boyardu se blíží. Díky tomu známe již některá jména letošních soutěžících. Některé celebrity dokonce umožnili svým fanouškům na sociálních sítích nahlédnout do zákulisí natáčení druhé řady Boyardu. Podívejte se na velkou galerii fotografií z červnového natáčení.

Číst celé »

PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZUJEME: Seznam soutěžících druhé řady! Kdo další si zkusí nástrahy Boyardu?

2rada3

(AKTUALIZACE 9.7.2017) První várka nových soutěžících odletěla do Francie na Pevnost Boyard v pátek 16.6.2017. I tentokrát budou soutěžící sestaveni z řad celebrit. Oficiální seznam zatím stále nebyl odtajněn, přesto na povrch postupně vyplouvají jednotlivá jména. V tomto příspěvku budeme veškerá jména schraňovat, abyste jako fanoušci pořadu měli o každém soutěžícím přehled.

Číst celé »

Druhá řada Pevnosti Boyard bude! Už brzy začne natáčení …

pevnostboyard2

Minulý rok vrátila TV Prima na obrazovky legendární soutěž Pevnost Boyard, poprvé však v čistě české verzi. Deset týmů český celebrit usilujících o poklad otce Fura v podání Jana Rosáka jsme sledovali na podzim a částečně i letos na jaře v první sérii. A právě Jan Rosák potěšil fanoušky soutěže, kteří očekávají, zda bude další řada.

Číst celé »

Průběh desáté epizody (1.4.2017) – tým Petra Vacka (Konto Bariéry)

pb10 (14)

Kapitán Petra Vacek vedl v desátém díle tým ve složení Filip Švarc, Daniela Šinkorová, Veronika Farářová a Zdeněk Vencl. Jak se jim v pevnosti Boyard dařilo? V příspěvku naleznete souhrn desáté epizody – je možné si přečíst popisy disciplín nebo profily soutěžících.

Číst celé »

Jak si vedly jednotlivé týmy?

V následujících příspěvcích zjistíte přesné složení disciplín pro danou epizodu. Kdo byl pro kterou disciplínu vybrán. Zda uspěl či neuspěl, jakou otázku dostal od otce Fouras. Jaké byly indicie k pokladu. Najdete zde i některá videa z plnění daných disciplín.

« Zobrazit předchozí týmy

Pevnost Boyard ve vysílání

PRIMA
Pevnost Boyard (repríza)
dnes v 21:20

PRIMA
Pevnost Boyard (repríza)
so 22.7.2017 v 11:55

PRIMA
Pevnost Boyard (repríza)
čt 27.7.2017 v 21:20

Anketa

Jste rádi, že TV Prima natočí další řadu Pevnosti Boyard?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Znělka pořadu

error: Obsah je chráněn proti kopírování!