Pevnost Boyard (2017) - Úvodní stránka

Průběh desáté epizody (1.4.2017) – tým Petra Vacka (Konto Bariéry)

pb10 (14)

Kapitán Petra Vacek vedl v desátém díle tým ve složení Filip Švarc, Daniela Šinkorová, Veronika Farářová a Zdeněk Vencl. Jak se jim v pevnosti Boyard dařilo? V příspěvku naleznete souhrn desáté epizody – je možné si přečíst popisy disciplín nebo profily soutěžících.

Číst celé »

Pevnost Boyard – 10. epizoda (1.4.2017) ke zhlédnutí online!

pb10 (16)

Poslední (desátá) epizoda první série české Pevnosti Boyard, ve které bojoval tým Petra Vacka, je již ke zhlédnutí na webu! Pokud jste nestihli premiéru v televizi, nevadí! Podívejte se online nebo v repríze zítra (2.4. ve 14:15).

Číst celé »

Pevnost Boyard 10 – Jak si povede nejstarší český tým?

uvodni10

Pevnost Boyard a nástrahy otce Fury se bude tuto sobotu v posledním díle první série snažit překonat tým pod vedením Petra Vacka. Tento kapitán povede Danielu Šinkorovou, Zdeňka Vencla, Filipa Švarce a Veroniku Farářovou. Jak se nejstaršímu týmu z dosud natočených českých dílů účast v této soutěži líbila prozradíme v následujícím článku.

Číst celé »

UPOUTÁVKA: I poslední tým si sáhne na dno svých fyzických i psychických sil!

10up

Tuto sobotu v posledním (v pořadí desáté) epizodě vtrhne na pevnost další český tým sestavený z českých celebrit. Tentokrát se můžete těšit na tým ve složení Daniela Šinkorová, Filip Švarc, Petr Vacek, Zdeněk Vencl, Veronika Farářová. Pokud chcete malou ochutnávku toho, co nás v dalším díle čeká – neváhejte a podívejte se na upoutávku, kterou naleznete v příspěvku.

Číst celé »

Jak si vedli jednotlivé týmy?

V následujících příspěvcích zjistíte přesné složení disciplín pro danou epizodu. Kdo byl pro kterou disciplínu vybrán. Zda uspěl či neuspěl, jakou otázku dostal od otce Fouras. Jaké byly indicie k pokladu. Najdete zde i některá videa z plnění daných disciplín.

« Zobrazit předchozí týmy

Pevnost Boyard ve vysílání

Anketa

Kdo byl v týmu Petra Vacka nejlepší?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Znělka pořadu

error: Obsah je chráněn proti kopírování!