Pevnost Boyard (2017) - Úvodní stránka

Druhá řada Pevnosti Boyard bude! Už brzy začne natáčení …

pevnostboyard2

Minulý rok vrátila TV Prima na obrazovky legendární soutěž Pevnost Boyard, poprvé však v čistě české verzi. Deset týmů český celebrit usilujících o poklad otce Fura v podání Jana Rosáka jsme sledovali na podzim a částečně i letos na jaře v první sérii. A právě Jan Rosák potěšil fanoušky soutěže, kteří očekávají, zda bude další řada.

Číst celé »

Průběh desáté epizody (1.4.2017) – tým Petra Vacka (Konto Bariéry)

pb10 (14)

Kapitán Petra Vacek vedl v desátém díle tým ve složení Filip Švarc, Daniela Šinkorová, Veronika Farářová a Zdeněk Vencl. Jak se jim v pevnosti Boyard dařilo? V příspěvku naleznete souhrn desáté epizody – je možné si přečíst popisy disciplín nebo profily soutěžících.

Číst celé »

Pevnost Boyard – 10. epizoda (1.4.2017) ke zhlédnutí online!

pb10 (16)

Poslední (desátá) epizoda první série české Pevnosti Boyard, ve které bojoval tým Petra Vacka, je již ke zhlédnutí na webu! Pokud jste nestihli premiéru v televizi, nevadí! Podívejte se online nebo v repríze zítra (2.4. ve 14:15).

Číst celé »

Pevnost Boyard 10 – Jak si povede nejstarší český tým?

uvodni10

Pevnost Boyard a nástrahy otce Fury se bude tuto sobotu v posledním díle první série snažit překonat tým pod vedením Petra Vacka. Tento kapitán povede Danielu Šinkorovou, Zdeňka Vencla, Filipa Švarce a Veroniku Farářovou. Jak se nejstaršímu týmu z dosud natočených českých dílů účast v této soutěži líbila prozradíme v následujícím článku.

Číst celé »

Jak si vedly jednotlivé týmy?

V následujících příspěvcích zjistíte přesné složení disciplín pro danou epizodu. Kdo byl pro kterou disciplínu vybrán. Zda uspěl či neuspěl, jakou otázku dostal od otce Fouras. Jaké byly indicie k pokladu. Najdete zde i některá videa z plnění daných disciplín.

« Zobrazit předchozí týmy

Pevnost Boyard ve vysílání

PRIMA
Pevnost Boyard (repríza)
čt 8.6.2017 v 21:30

PRIMA
Pevnost Boyard (repríza)
so 10.6.2017 v 12:15

Anketa

Jste rádi, že TV Prima natočí další řadu Pevnosti Boyard?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Znělka pořadu

error: Obsah je chráněn proti kopírování!