Dnes “poslední” díl Pevnosti! Prima dává Boyardu pauzu.

boyard-logo-up

Ano, je to bohužel tak… v následujících týdnech v programu TV Prima nenaleznete premiérové díly Pevnosti Boyard. V sobotu večer diváky od příštího týdne čekají novější české filmy (např. Hodinový manžel). Dnes bude odvysílána ještě šestá epizoda Boyardu. Celkem bylo však natočeno epizod deset. Proč se TV Prima rozhodla dát tomuto oblíbenému pořadu pauzu? Může za to StarDance? A kdy se dočkáme zbylých čtyřech epizod? Může to být později tento rok nebo také až na jaře. Co na to říkáte?

Foto: TV Prima
Facebook komentáře (0)

Běžné komentáře (0)

Napsat komentář

Pevnost Boyard ve vysílání

PRIMA
Pevnost Boyard (premiéra)
zítra v 20:15
Pevnost Boyard i letos čelí nájezdu českých celebrit a sportovců v rolích bojovníků o zlatý poklad plný tygřích mincí! Nové disciplíny, nové výzvy a nové tváře přinesou letos ještě více zábavy, napětí a adrenalinu než kdykoli předtím! Vběhněte do legendární pevnosti ověšené i letos českou vlajkou

PRIMA
Pevnost Boyard (repríza)
ne 24.9.2017 v 14:05

PRIMA
Pevnost Boyard (premiéra)
pá 29.9.2017 v 20:15

Jak si vedly jednotlivé týmy?

V následujících příspěvcích zjistíte přesné složení disciplín pro danou epizodu. Kdo byl pro kterou disciplínu vybrán. Zda uspěl či neuspěl, jakou otázku dostal od otce Fouras. Jaké byly indicie k pokladu. Najdete zde i některá videa z plnění daných disciplín.

« Zobrazit předchozí týmy

Anketa

Kdo byl podle vás ve třetí epizodě nejlepší?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Znělka pořadu

error: Obsah je chráněn proti kopírování!