Pevnost Boyard (2017) - Úvodní stránka

Pevnost Boyard II (4) – Za nadaci Jakuba Voráčka bude bojovat tým Matěje Rupperta! (+ GALERIE)

ruppert (21)

Oblíbená soutěž Pevnost Boyard pokračuje a po minulém neúspěchu se českou pověst pokusí napravit silný tým ve složení Matěj Ruppert, Jakub Voráček, Radek Smoleňák, Sebastian Navrátil a jediná žena Monika Timková. Nebude chybět tradiční moderátor Libor Bouček a v roli otce Fura Jan Rosák. Kolik získají pro Nadaci Jakuba Voráčka?

Číst celé »

UPOUTÁVKA: Na poklad pevnosti si brousí zuby další český tým!

pb4 (6)

Tentokrát si na poklad pevnosti Boyard brousí zuby tým Matěje Rupperta. Členy jeho týmu jsou Radek Smoleňák, Monika Timková, Jakub Voráček a zpěvák Sebastian. Jaké disciplíny budou muset zdolat? Podaří se jim získat část pokladu otce Fura? Na to si budete muset počkat do pátku, nicméně už teď se můžete podívat na malou ochutnávku v podobě upoutávky.

Číst celé »

Průběh třetí epizody (15.9.2017) – tým Jiřího Mádla (Nadace Koše proti drogám)

boyard23

Kapitán Jiří Mádl vedl v třetím díle nové řady tým ve složení Antonín Duchoslav, Markéta Konvičková, Milan Peroutka a Jan Maxián. Mezi disciplíny, které si vyzkoušeli patří například Blázinec, Casino, Ledárna a další. V příspěvku naleznete souhrn třetí epizody – je možné si přečíst popisy disciplín nebo profily soutěžících.

Číst celé »

Pevnost Boyard II – 3. epizoda (15.9.2017) ke zhlédnutí online!

madltym (13)

Třetí epizoda druhé série české Pevnosti Boyard, ve které bojoval tým Jiřího Mádla, je již ke zhlédnutí na webu! Pokud jste nestihli premiéru v televizi, nevadí! Podívejte se online nebo v repríze v neděli (17.9. ve 14:10).

Číst celé »

Pevnost Boyard ve vysílání

PRIMA
Pevnost Boyard (premiéra)
zítra v 20:15
Pevnost Boyard i letos čelí nájezdu českých celebrit a sportovců v rolích bojovníků o zlatý poklad plný tygřích mincí! Nové disciplíny, nové výzvy a nové tváře přinesou letos ještě více zábavy, napětí a adrenalinu než kdykoli předtím! Vběhněte do legendární pevnosti ověšené i letos českou vlajkou

PRIMA
Pevnost Boyard (repríza)
ne 24.9.2017 v 14:05

PRIMA
Pevnost Boyard (premiéra)
pá 29.9.2017 v 20:15

Jak si vedly jednotlivé týmy?

V následujících příspěvcích zjistíte přesné složení disciplín pro danou epizodu. Kdo byl pro kterou disciplínu vybrán. Zda uspěl či neuspěl, jakou otázku dostal od otce Fouras. Jaké byly indicie k pokladu. Najdete zde i některá videa z plnění daných disciplín.

« Zobrazit předchozí týmy

Anketa

Kdo byl podle vás ve třetí epizodě nejlepší?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Znělka pořadu

error: Obsah je chráněn proti kopírování!